marci

Číslo pasu

Dobrý den,potřebuji doložit číslo pasu,nebo přesnou adresu jedné osoby k mé žádosti na turecké velvyslanectví,pro vyhledání této osoby v turecku.Dotyčný jezdil a proclíval zboží na hraničním přechodu Rozvadov.Dá se zjistit z archivů,když musel proclívat zboží na hran.přech.Rozvadov tyto údaje o něm.

Odpovědi
panenka

pochopitelně že se dají tyto informace tak jak vi popisujete zjistit.nebo také zajít na cizineckou nebo naši policii a pokud jim podáte aspon nějaké údaje o osobě myslím si že vám tam určitě pomůžou

standa

Rozhodně vám tyto údaje ´jen-tak´ (aniž byste nedoložila relevantní nejlépe právní vztah k dotyčné osobě) nikde neposkytnou.

Neumím posoudit zda vám tyto údaje někdo neposkytne neofiálně na základě vašich krásných očí 🙂