zeeue

Číslo bankovního účtu a číslo karty – je to totéž?

Zdravím, chtěla jsem se jen zeptat jestli nevíte, zda jsou čísla bankovního účtu a karty totéž? Vysvětlím – když si chci nechat zaplatit mnou odvedenou práci tak, aby mi vydělané peníze přišly na můj bankovní účet, musím vyplnit kolonku „číslo bankovního účtu“. Dělám to poprvé :D Je to to samé číslo, které mám na své platební kartě nebo je to něco jiného a musím hledat v papírech? Já vím, jsem nemožná :) Prosím objasněte mi to někdo. Mám kartu typu VISA (u České spořitelny). Děkuji
Doplňuji:
to alesh: Moc děkuji. Něco takového jsem skutečně kdysi někde měla :D A dotaz? No jo – brilantní :D Stydím se a přetahuji si papírový pytlík přes hlavu :D

Nejlepší odpověď
Alesh

🙂 Dobrej dotaz 🙂

Číslo karty a číslo účtu je z principu odlišné. ČS dává klientům i kartičku, kde je číslo jeho účtu, je bílá z ohebného plastu. Pokud ji nemáš, zajdi si na pobočku, vystaví ti papírový duplikát. Ten pak můžeš nosit společně s platební kartou v peněžence.

Další odpovědi
mosoj

Podívej se do smlouvy tam je číslo účtu uvedené.