Krava.blba

Číslo 21

ahoj, nevíte nekdo co znamená číslo 21 ?
To číslo me doslova pronásleduje, podívám se kolik mám baterie na mobilu – 21 %… podívam se na hodiny a pokaždé 21 minut.. volám s kamarádkou přes skype… otevřu konverzaci a v té liště s časem mám 21 sekund… je toho víc, takto už me to sleduje asi půl roku.
Nevíte tedy někdy co číslo 21 znamená ?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Čísla 17, 18, 19, 20 a 21 – jsou čísla, která jsou jen mosty od jedné síly k druhé.

Další odpovědi
Retko

Skoda, ze 21. Kdyby to bylo 23, bylo by to zajimavejsi. Skus se podivat na tento film. http://www.csfd­.cz/film/223269-23-cislo-23-number-23-the/

IDeal

Ten film ti řekne o co jde ;)

HANKAso

TIHLE ZEMŘELI 21.prosince
Česko
1765 – Prokop Diviš, český přírodovědec
1899 – Alois Oliva, český velkoobchodník a mecenáš
2000 – Stanislav Hojný, český pedagog a hráč na bicí nástroje
2005 – Rudolf Pernický, válečný hrdina
2007 – Věra Galatíková, herečka

Svět
72 – Svatý Tomáš, jeden z 12 Ježíšových apoštolů
1375 – Giovanni Boccaccio, italský spisovatel
1597 – Petr Canisius, jezuitský teolog a kazatel
1750 – Alžběta Kristýna Brunšvicko-Wolfenbüttelská, manželka císaře Karla VI. a matka Marie Terezie
1916 – Daniel Oliver, anglický botanik
1940 – Francis Scott Fitzgerald, americký spisovatel
1945 – George S. Patton, generál armády USA za 2. světové války
1958 – Lion Feuchtwanger, německý spisovatel
1964 – Carl van Vechten, americký spisovatel a fotograf
1975 – Jean Bertin, francouzský průkopník dopravy vznášedly
1988 – Nikolaas Tinbergen, nizozemský biolog a ornitolog, držitel Nobelovy ceny
2006 – Saparmurat Nijazov, turkmenský doživotní prezident

Nechci tě strašít ale možná to má souvislost.

JEŠTĚ SE PODIV NA JINÉ MĚSÍCE V ROCE

Zdroj: http://encyklo­pedie.seznam.cz/se­arch?q=+21

nikolka2409

muze to byt i tim ze je zimni slunovrat

Joachim

Mě zase provází číslo 12. O tom něco nevíte ?