Císařský řez a další porod

Před dvěma lety mi dělali císařský řez.Nyní jsem v sedmém měsíci těhotenství,a občas cítím jakoby mě jizva táhla.Můžu si sama požádat o druhý císařský řez,nebo se provádí automaticky.Někde jsem četla že může jizva při porodu prasknout.Máte s tím dalším císařem některá z vás zkušenosti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nemám s tím zkušenosti, ale moje žena nyní rodila císařem a bylo jí jejím doktorem sděleno, že případný druhý porod bude mít také císařem. Ale váš doktor by měl podat přesnější informace. Nebojte se ho na to zeptat.

Další odpovědi:

Bronzový

Podle mě se vás doktor bude ptát. Na pokoji jsem ležela se dvěmi maminkami a ty žádné komplikace při druhém těhotenství neměli a šli na císařský řez , protože ho v prvním těhotenství měli. Tak je to asi na vás.

Bronzový

Je to tak pokud jste již rodila a provedli Vám sekci - císařský řez, mělo by to tak být i po druhé jako prevence ruptury dělohy. Třetí těhotenství se již nedoporučuje, neboť děloha je příliš zjizvená a hrozí její prasknutí už v ranných stádiich těhotenství.

Pokročilý

Moje sestra rodila první ditě císařem a druhé normální cestou a druhý syn měl 4,20kg bez problémů.Já osobně jsem byla na operaci mám řez jako na císaře ,rodila jsem potom třikrát dvakrát normální cestou jednou císařem a problémy jse neměla.Vše záleží na rodičce a okolnostech které nikdo nemůže předvídat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.