Bob2

Činohra sedmá pečeť?

Ahoj, doporučil byste mi někdo činohru Sedmou pečeť? Chceme navštívit Mahenovo divadlo v Brně a tak vybíráme na co jít :)

Odpovědi
MarkettB

Dobrý večer, Sedmou pečeť jsem sice neviděla, ale návštěvu Mahenova divadla určitě doporučuji, je to tam překrásné :) byla jsem na hře Popelka a byla jsem velmi spokojená :)
Doplňuji:
Našla jsem odkaz na stránkách Národního divadla Brno, tak se kdyžtak můžeš podívat na informace o hře i na ukázku tam http://www.ndbrno­.cz/cinohra/sed­ma-pecet?idp=12909, snad to pomůže :)