činčila hubnutí

ahoj moje činčila (samice) začala hubnout normálně měla 510g-520g a ted má 450g není jí něco

Odpovědi
Delira

Ahoj a sledovali jste, jak žere? Pokud žere stále stejně a přesto hubne, může to být endoparazit v trávicím traktu. Pokud přestala žrát či žere méně mouhou jí také trápit parazité, ale mohlo by to být i například špatnými zuby, či nějakým přechodným nechutenstvím. Mohla by to způsobit i změna krmení, třeba, že jste koupili jiné, které jí nesedí. A samozřejmě to závisí i na stáří činčily. Každopádně ji zkuste vzít k veterináři, za to nic nedáte a budete určitě moudřejší.