icedee

Čína textil. Poraďte prosím kde se dá čínský textil levně koupit přímo od dovozce, přímo z kontejneru apod.

Nejlepší odpověď
www

Zeptej se „ťamanů“, ve velkém to kupují na kila a snad ti prozradí svůj zdroj 😁.

Další odpovědi
Drap

Ve velkoskladech. Ty vlastní také převážně asijští obchodníci. V některých velkoskladových tržnicích. Třeba : Brno – Olomoucklá

baghira

Zkus začít tady: http://www.ec21­.com/ec-market/Apparel--02.html

icedee

Zkoušel jsem nakupovat v SAPA Praha, ale jednání asijských prodejců je děsný. U ničeho nemají ceny a když se ptáte po desátů u desátého výrobku, kolik to stojí, tak máte podezření že si ceny vymíšlejí podle toho jak vypadáte. Ceny pak nejsou vůbec výhodné pro nakoupení zboží a další prodej. Možná je to v tom že nejsem větnamec.