Čím zničit pach moči od kočky?

Nevíte prosím někdo způsob, jak se zbavit pachu moči, když kočka něco počůrá? Nejde to vyprat, nepomáhá ocet a ani likvodátor pachu ☹ Nevím, co s tím? A už jsem vyhodila spoustu věcí… Děkuji

Nejlepší odpověď
ReHu

Platí čím dříve, tím lépe.
Já používám LOC od Amway a zatím v pohodě.

Další odpovědi
mosoj

Můj kocour chodí na kočičí záchod kam dávám absorbér z bentonitu. Navíc je vykastrovaný.
čistotnější a voňavější zvíře neznám.

Myšák V.

Já používám brokovnici)))
To byl vtip))))
Ale platí u mně to že kočka a pes mají být venku.Do postele a do bytu může jen osoba jen mě blízká.

Bella2010

  1. pokud jde materiál namočit: http://www.al­pik.cz/likvida­tor-pachu/c-1207/.
  2. pokud to nejde namočit tak Vanish SPRAY – ale bacha, je to šílený dryák, nevdechovat a hodně větrat

hlavně nečistit amoniakovymi prostředky kočky to láká vyčurat se znova :)