jaknato

čím zmírnit pálivost leča

SOS – rychlá a účinná pomoc, aby se dalo jíst!!!!!

Nejlepší odpověď
Ala81

chlebem (bez kůrky) stejně jako do guláše, ale asi ho tam budete muset dat hodne, jestli to opravdu tak hoří 🙂 takže to bude husté a zase to nebude k jidlu, takže to naředíte vodou a klepnete tam par vajíček navic, takže budete mít leča kotel, ale bude o něco málo pálivější 🙂

Další odpovědi
Džanička

Souhlasím s předchozí odpovědí,příště opatrně s ingredience­mi,lečo je na toto háklivé.

gomo

pokud víte, že jsou papriky pálivé, je dobře je před použitím nakrájet a osolit a nechat odstát, papriky pustí vodu a méně pálí