Čím zahodit drážku v ytongu po nových elekrorozvodech, aby to bylo rychle hotové a výsledek kvalitní?

Jde mi především o vhodný materiál, technologii a potřebný čas na dokončení. Děkuji za rady a porady.

Nejlepší odpověď
tom004

Dají se koupit hotové směsi,buď sádrové,nebo lepší akrylátové a tkanina na překrytí spáry. Návod k použití je na nich většinou natištěn a každý prodejce Vám jistě rád odpoví případné dotazy.

Další odpovědi
mosoj

Sádroštuk alias sádrová štuková omítka.
Nepraská ani v silných vrstvách a je určená k finálnímu zahlazení povrchu stěny.
Prodává se na pytle jako jakokoliv jiná omítka.

terry

Doporučuji to samé co tom004.
Použití je většinou velmi snadné.