annas

Čím zaháníte smutek a špatnou náladu? Co vám pomáhá?

Odpovědi
panenka

Hudba ,krásný film, jít se projít,

kropitko

Práce, úklid, posezení s přáteli u pivečka, odpovědi.cz,,,,,

poa.li

Pohyb na čerstvém vzduchu. Taky samozřejmě promluvit si i tom, pokud je s kým..

ten který je

Pustím si muziku nebo jdu spát a chci být sám.Rozhodně nezaháním smutek alkoholem,ten si dám jen když mám dobrou náladu.

ReHu

Já chodím venčit „holky“ nebo si pustím pěkný film, nebo ještě lépe – hodně nahlas nějaké oblíbené písničky 🙂.