Littl3

Čím zadělat díry ve zdi ?

Přidělávaly jsme televizi na zed' a trochu to ujelo jak se dá zadělat díra od vrtačky nejlépe čím?:D

Nejlepší odpověď
ahold

Lepší než sádra je akrylátový tmel. Koupíš si tak velké balení, jaké potřebuješ, nic nemícháš. Je připravený rovnou na použití a nenadělá se s ním.

Další odpovědi
brillant

akrylový tmel, sádra atd.

Drap

Nejlépe sádrou

WeeBear

Záleží na hloubce díry. Je-li to nějaké "drbnutí cca do 1,5 cm hloubky, postačí akrylátový tmel, zvládne to s ním i amatér, dokonce i nešikovná ženská, jako já. 😁 Malé balení, které by mohlo stačit, stojí cca okolo 40,– . Pokud je to díra větší, tak to už je na sádru.

Dařbuján

Sádrou, milý Lojzo, sádrou..

Brozma

Nejlepší je použít sádru. Já sám když otluču rohy u zdi vysavačem při úklidu, tak je zasádruji. Jestli je to ale hodně hluboká díra od vrtačky, doporučuji použít maltu (sádra je strašně mastná a ve hlubší díře by nedržela).

elektrikář

Pokud je díra malá používám směs sádry a písku samotná sádra odsává při malování vodu z barvy a pak to dělá fleky.