BurTon

Čím začít konverzaci s pěknou mladou slečnou v autobuse?

Jezdím každý den ze školy domů autobusem cca 10 kilometrů. A přisednu si občas k nějaké pěkné slečně. A když si sednu tak TICHO! Jak mám začít konverzaci, aby jsme jen neseděli a koukali do země.

Nejlepší odpověď
Drap

Mám kamaráda, který sice už před mnoha léty začínal konverzaci tímto způsobem :
,,Slečno, jste slušné děvče." anastal údiv, a on hned pokračoval " Maminka mi říkala , abych si našel nějaké slušné děvče"
Asi dvakrát sice dostal facku, ale většinou to zabíralo a balil takto holky jednu za druhou

Další odpovědi
ondra07

http://vanesin­ka.blog.cz/0907/jak-azacit-rozhovor-s-holkou tohle není špatné, docela jsem se zasmál :))
Jinak s tímhle zkušenosti moc nemám, jsem introvert :/

Michal Kole

Nejhlavnější otázka je jestli UMÍ plavat a kolik udělá 50 m bazénů.

anonym

… 🙂

venkovan

A se starou a ošklivou konverzace ne?
Ale zkus takovou běžnou, nezávaznou otázkou: „Slečno, co byste řekla tomu, aby vaše maminka byla mojí tchýní“.