Blecha

Čím začínají jezdci F1?

Čím začínají a jak se vlastně dostanou do nejvyšší soutěže? Koho tipujete na vítěze letošní zajímavé sezóny?

Nejlepší odpověď
Ar

Většina z nich začíná u motokár a pak pokud mají dostatek štěstí, se mohou dosta do nějaké jezdecké školy, ale v podstatě se musí propracovat od nižších kategorií. Samozřejmně je nutné mít i svého sponzora.
Letošní titul bych přál Fernandovi, i na té hrozné šunce co pro letošek zatím má dokáže držet krok a s notnou dávkou štěstí i vyhrát a porazit piloty na mnohem lepších monopostech. Snad se to od Barcelony zmnění a bude mít taky konkurence schopné auto.

Další odpovědi
SonsyMite

Začíná se u mnoha milionů a končí se s ještě více miliony za úplatky a podobně…

venkovan

Zpravidla začínají na nějakém odrážedle, tříkolce, koloběžce apod. A to další záleží na píli, penězích a štěstí. Pokud být řidičem F1 lze považovat za štěstí.
A kdo vyhraje – to je to poslední co má pro život normálního člověka nějaký význam.