jirisko

Čím vyspárovat štípané tvárnice FACEBLOCK?

Dobrý den, postavil jsem zděný plot ze štípaných betonových tvárnic FACEBLOCK a nevím, čím je vyspárovat. Spára je tlustá 1 cm a chtěli bychom sv. hnědou barvu spárovací hmoty. Prosím o radu. Děkuji.

Odpovědi
Emefej

A co použít venkovní hnědou spárovací hmotu? Podívej se na třeba Knauf Fugenbunt.

mosoj

Klidně u tu spárovačku pro exteriér. Zcela bez obav. Levněji vyjde štukový písek + cement 1: 1 případně + nějaká barva. Dříve se to jinak nedělalo.