Čím vyčistit zašlé plexi na motocyklové přilbě?

Nejlepší odpověď
mosoj

Plexi bude zažloutlé od UV záření.
Pokusit se vyleštit silichromem. On zároveň i brousí a ubírá zažloutlou vrstvičku.
Za pomoci nějaké vrtačky a lešticího kotouče by to nemusela být ani taková práce.
Pokud je to ale zažloutlé moc do hloubky tak budete mít asi smůlu. Vyleštil jsem takto kamarádovi zažloutlé kryty reflektorů na autě od používání laciných autožárovek ( bez UV filtru). Od té doby lacinou autožárovku nechce ani vidět.

Dá se použít i brutálnější varianta :

  1. jemná brusná ( lapovací) pasta
  2. potom ten silichrom

Trvá to o něco déle, ale ubere to větší vrstvu.

Další odpovědi
Hykam

Kupte si co nejemnější brusnou houbičku (molitan kolem dokola smirkový papír) a pod vodou přebrousit.