Břetislava

Čím vyčistit zašedlé nerez příbory? Díky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zkuste navlhčeným hadříkem namočeným do soli

Další odpovědi
Lenjička

Buďto dát přes noc do vody se sodou nebo – to je podle mě – účinější do octa 🙂

dědapetr

Vyčistit napřed tekutým práškem cif a pak citronem.
Nebo přípravkem WHITE ROCK:http://destinyj­m.cz/store/go­ods_2087_84_pr­ostredek-na-cisteni-nerezu-400g.html

nyja

cilit bang :D

tom004

Dobře to jde přípravkem,který se jmenuje INTO,potom omýt vlažnou vodou a přeleštit citronovou šťávou.

Bičiště

Na vyleštění čehokoliv, je výborný jednoduchý přípravek – směs cigaretového popílku + zubní pasta + jemný hadřík. Vyzkoušejte to na malé lžičce a rozhodněte se, zda budete v piplačce pokračovat.Tato směs docela slušně obnoví i poškrábaný displej mobilu nebo hodinkového sklíčka.