baghira

Čím vyčistit plovoucí podlahu zafifranou od lepidla Herkules?

děti a jejich papírové modely… :)
Doplňuji:
Ona to není vrstva, která by šla seškrabat, spíš jen takové mazance, jak se to kluci snažili utřít (neúspěšně).
Dík za odpovědi, budu postupně zkoušet :)

Nejlepší odpověď
terry

Možná by to mohlo jít opatrně sloupnout. Tedy aspoň mě to z hladkých ploch jde. Někdy.

Další odpovědi
anonym

Zkusila bych houbicku na nadobi , kapnout jar .. tepla voda . Pujde to. -iv-

Drap

Za mokra vodou. Po zaschnutí snad jen opatrně mechanicky

anonym

plovoucí podlahu? zkuste na to vzít slivovici, pokud to nepůjde dolů, tak se to pokusle nějak seškrábat, ale hodně opatrně

elektrikář

Herkules je akrylátový disperzní produkt, Skusil bych to s horkým hadrem, Záleží co tomu bude říkat podlaha. Jinak by snad šla použít škrabka na sklo kramickou varnou desku.
Doplňuji:
Případně použít Cif