Zločenková

Čím vyčistit omastek na grillu?

Zdravím,
čím vyčistit tento zažraný omastek na grillu? Vypálit to nemůžu, protože to je zvenku po straně. Použila jsem přímo čistič na omastek Weber a nedělo se s tím ani ň, pak jsem použila houbičku s mýdlovou vodou a také nic. Ale něčím se to přeci vyčistit dát musí.

PS: nevím jestli se dá mluvit o ,,zažrané" špíně, grilovala jsem na něm zatím jen tak desetkrát.

Děkuji za vaše rady a tipy 😉

foto: http://files.u­loziste.com/20c728b­49d682f48/11128010_10203­947077828591_2117046475_­n.jpg

Nejlepší odpověď
briketka10

všechnu špínu čistím bílým Cifem je to cream
http://www.cif­.cz/p_kuchyn_kre­my.php

Další odpovědi
zzzlatokopka

Já používám čistič na trouby, jde to tím, ale musí se přitlačit.

Zločenková

Díky 😉 Oni právě píšou, že by se neměli používat tyhle čističe agresivní, ale to je určitě jen proto, abych si kupovala čističe Weber s kterým jsem jen tak mimochodem dnes nevyčistila nic…Mam ho i po stranách zevnitř zažloutlej a nejde mi to, to bych drhla do rána.

zzzlatokopka

To je třeba na kousku prubnout, někde v místě co není moc vidět. Některý materiál to může poškodit, ale ještě se mi nic takto poškodit nepodařilo:-))

briketka10

mě taky nee Cremy jsou to
nejšetrnější co je na trhu :)