panenka

Čím vyčistit mechaniku

Dobrý večer chtěla bych se zeptat známí mi říkal,že na čištění mechaniky se da něco koupit kdyžy mě to praskalo nebo měla nepříjemný šum máte s tym někdo zkušenosti popřípadě kolik to stojí a kde se to dá koupit děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.al­za.cz/cistici-dvd-kit-souprava-d65678.htm

Další odpovědi
dannero

prodávají čistící CD s takovým kartáčkem.Ale už nevím kolik stojí

janek66

Jak je psáno výš čisticím diskem,nebo zkusit vyfoukat proudem vzduch-dá se koupit nádobka se stlačeným vzduchem v prodejně s počítačovým příslušenstvím­.Možné je i silně vyfoukat ústy.Ale většinou jak začne mechanika zlobit je to začátek jejího konce.A je nejlepší koupit novou.