Likafina

Čím vyčistit fleky na obývací stěně?

Dobrý den, prosím o radu čím vyčistit fleky na obývací stěně. Fleky jsou od repráků – mají gumový spodek – sluníčko to rozehřálo a jsou tam oranžové fleky. Poradíte mi, čím by to šlo? Zkoušela jsem snad všechno a bylo to jen horší, protože jsem to nechala déle působit a na kraji jak to steklo tak to nabobtnalo.
Předem děkuji za rady.
Doplňuji:
Stěna je ze sconta. Můžu se tam zkusit zeptat, ale pochybuji, že mi poradí. Ale ten truhlář by mohl … http://www.scon­to.cz/cz/produk­ty/obyvaci-steny/libero-2-4130967-zz

Nejlepší odpověď
rosinka

Já bych se poradila s odborníky. Z čeho přesně ten nábytek je, jestli dřevo, nebo dýha, jak je to zkompletováno. Co lze zaretušovat, nebo vyměnit, opravit, přebarvit. Pozvěte si dobrého truhláře, který svou práci dělá rád a rozumí jí. Ať se na to podívá. Jsem přesvědčená,že najdete řešení.Hodně štěstí.
Anebo zkuste přímo toho výrobce, od koho ten nábytek je.

Další odpovědi
franku

To asi nepůjde,protože je to v odstínu barvy.To,že jsi tam nechala působit čistící prostředek asi barvu úplně zničilo.

ondra07

No,tak to opravdu nevím :(
Ale připomíná mi to ten film Mr. Bean a obraz, jak se ho snažil vyčistit … :))