čím vyčistím smůlu z karoserie auta a lepodlo po ozn. „Z“ ?

Parkuji autem při návštěvě chaty v lese. papír ze značky po začátečníky se mi podařilo odstranit, ale zůstalo lepiddlo, nechci poškodit sklo. Děkuji

Odpovědi
Blanicky

Technicky benzin a trpelivost. 🙂 jinak co se tyka skla tak vem ziletku a proste to seskrabni. Ja takhle odstranil i napis nejakyho debilniho sprayera z bocniho okna bez skrabance.

HELČA

Mám zkušenost se smůlou na skle, tak ta jde dolů dobře odlakovačem na nechty a lepidlo po samolepkách- teplá voda nebo fén a taky vždycky technický benzín.