MirKop

Čím vybarvovat velkou plochu?

Mám obrázek rozdělený na dvě A4 čtvrtky a potřebovala bych to vybarvit takovou žluto oranžovou (zlatavou) barvou. Tu barvu mám jenom jako fixu ale mám k dispozici vodovky, tempery, olejové barvy, fixy a pastelky. Co bych podle vás měla použít?
Doplňuji:
Kreslila jsem si obrázek reprodrozda z Hunger Games pro vyzdobení nástěnky, asi vyplácám ty olejovky…

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pro velkou plochu bych použila tempery nebo olejové barvy, nanášela bych je válečkem. Ideální by bylo to nastříkat. Vodovky nejsou krycí, pastelkami nebo fixy by to trvalo dlouho a bylo by to hnusné.

Další odpovědi
gecco

  1. Bavíš se o reálném malování a nebo grafickém editoru (malování na počítači)???
  2. Pokud o editoru – a jakém editoru???

___
Ad 1. a jaký má být výsledek??? – jinak vypadá a funguje olej a jinak pastelka!!!
:-OOO