zjentek

Čím vším lze dochutit praženou kávu?

Vše co vás napadá, čím byste si byli ochotni zpestřit chuť klasické, černé kávy!

Odpovědi
Kepler

Vynikající je rozmíchat si v horké kávě pralinku. Taky dávám kondenzované mléko nebo pikao, Skořice (celá) je taky ucházející.

anonym

Koňak, rum, kousek čokolády.

Drap

Osobně mám rád klasiku, K dochucení lze však použít téměř cokoli. Přes čokoládu, sušené ovoce, různé druhy alkoholu a téměř všechny druhy koření.