Kepler

Čím vás obohatil Top Gear? Případně jiný seriálový pořad?

Mně osobně a konkrétně Jeremy Clarkson. Tak si představte: stárneme čím dál pomaleji! Když jsem měl 11. narozeniny, zestárl jsem o celou desetinu. Když 61., tak o pouhou jednu šedesátinu! No není to boží?

Nejlepší odpověď
terry

Nemůžu říct, že přímo obohatil.
Ale lze se u podobných typů pořadů odreagovat. I se zasmát.

Další odpovědi
gecco

Seriály jako takové nesleduju, ale není špatné se kouknout na pár dílů Beara Gryllse a obvykle jsou zábavné hokuspokusy Bořičů mýtů…
😉

chachar1922

Jediný pořad co mi něco dal, je s Bearem Gryllsem. Pak se mi ještě líbilo Miami Ink. Víc jsem toho nesledovala.

postcd

mám rád seriály/filmy, kde jsou scény z kterých si člověk může vzít nějaké ponaučení do svého života. Například lekce ze seriálu Kung fu(1972) a radost je podle mě také obohacení.

Kepler

A něco z inteligentního humoru by jste neznali? Mimochodem kde najdu Beara (Baera? Grylse (Gryllse?)

chachar1922

Boj o přežití → ulozto.cz

Kepler

Díky, hned jdu na to!