Cim vam partner udelal za posledni mesic radost , nebo vy jemu ? -iv-

Nejlepší odpověď
GM

Partner mi neudělal radost nejen za poslední měsíc, ale za posledních několik let.

Další odpovědi
barnajka

By mi udělal radost, kdyby byl…
Fňuk fňuk.. :D

Saurus

Manžel mi tento týden udělal radost růžičkou a já jemu výbornými řezy které jsem upekla, protože jsme oslavili 5. výročí naší svatby :)

fablen

já jemu když jsem mu pochválila značkové tričko, které si přivezl z výletu a pouzdro na mobil Ferrari, většinou totiž „nadávám“, že moc utrácí (i když si tyhle radosti dopřeje skutečně jen párkrát za rok)

on mě, když mi trošku pomůže s úklidem, který občas nestíhám. Stráví doma více času

Deli

Tím, že při mně stál v nelehké situaci, která vznikla na té naší letošní dovolené.

A dnes (vlastně už včera, je po půlnoci) mě potěšil výbornou večeří a vínem.

Já mu dělám radost pořád, už jen tím, že mě má! 🙂