huxa

Čím uvolnit rýmu? Stačí dýchat páru z horké vody?

Nejlepší odpověď
Bedy

Když si uvaříš brambory, tak vylej vodu a brambory nech v hrnci. Přehoď si přes hlavu ručník a inhaluj tu páru z horkých bambor v tom hrnci…
Další možností jsou různé aromalampy, atd.
Pokud máš ucpanej nos, můžeš si prstama masírovat krouživými pohyby místo mezi okem a nosem (tuším lícní kost tma je, nevím..)…

Případně použij různé speje – ale ne ty všelijaé Olynty a podobné, kde platíš reklamu, ale třeba sprej Mar rhino, což je úplně to samé, co olynth jen je to asi o polovinu levnější.
Asi jako kdyby sis dal místo Aspirinu Acylpyrin – je to to samé, jen je to levnější – neplatíš reklamu a vlastně i značku.

Další odpovědi
Pájo

Inhalujte – proč ne, prohřívejte (klidně i rukama). Budťe v teple, pílte horké.
Koupíte-li si v lékárně nosní kapky a spreje, používejte je max. jeden týden, ne déle (mají pak opačný účinek, kdy oteklou sliznici nosu neuvolňují).Týden a dát si přestávku.

badisko

hm asi nestaci ..ikdyz ti teplo uvolni do jiste miry dutiny ..aned se ti zase ucpou…ryma za par dni zase zmizi …ale lepsi budou nosni spreje …to ze mas rymu neznamena ze mas ucpanej nos hlenem …spise mas natekle sliznice a speje je sklidni …ninak staci blba vincentka ve speji na proplachnuti nosu …ryma nebyva nebezpecna spise se nekdy vivine v neco zaludnejsiho ..nebo se jen proste se ucpou dutiny a proplachovani neni vubec prijemne ..pripominam ze se to dela asi 10cm jehlou..a mit neco takovyho v hlave neni zadnej med …

hanulka11

Udělej ovar z heřmánku nebo si do té vody nakapej aspoň alpu, tu snad doma najdeš , nejlepší je eukalypt ten pěkně protáhne nos . A já mám vyzkoušené je to sice síla ale pomahá to . Ty vietnamské mastičky jak jsou v kulaté krabičce naberu na prst a zastrčím do nosu kam to jde a to je mazec, ale pak se nos pěkně uvolní a klidně 3× denně udělat.

briliant

dej si něco s čerstvím křenem ( křen nejlépe čerstvě vykopat) a nebude ti stačit kapesník

štamgast

Nestačí, kup si Olynth. Ale ne HA, ten nemá takovou sílu. Dám si Olynth na noc a spím až do rána.

odpomass

  1. Kapesníkem
  2. Ne