zjentek

Čím účinně „sundat“ drona, kterej právě letí k zákazníkovi se zásilkou?

Inovace v internetovým obchodě a jejich bezpečnost.

Odpovědi
ferdysek

Brokovnice, cviceny ptak, EM puls, zaruseni dalkoveho ovladani, u autonomnich zaruseni nebo podvrzeni gps, v cr nahlaseni uradum, sabotaz jeste na zemi, uz me nic nenapada.

Drap

Bazukou.

Cenobita

Můžeš zkusit špunt vystřelený ze šampáňa, na takovou otázku nejspíš nemůžeš dostat normální odpovědi.

Tw!st

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SB37PUkIT-s

A bacha aby dron nesundal tebe: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=S0GBeOnxA4M

anonym

Kamikaze s jiným třeba robustnějším dronem, který jej sundá k zemi, ale nespadne jako ten doručovací. Jak se říká oko za oko. Už žádné bzučení drona nad vlastním pozemkem ne?!

Kepler

Výborně se k tomu hodí zbraň vietnamského Vietkongu používaná na přelomu 60. a 70. let min. st., zvaná DTSV (dlouhá tyč na srážení vrtulníků), vyrobená obvykle z bambusu). Později byla vyvinuta její účinnější a dokonalejší verze VDTSV (velmi dlouhá…).

klumprt

Pokud letí nízko, tak by byla dobrá nějaká vystřelovací síť. Do větších výšek brokovnice.