Čím to, že se člověk při mluvení splete a použije jiné slovo?

Např. Budoucí generace která přijde pro nás.

http://www.you­tube.com/watch?v=_8lLl1j­Jceo

Nejlepší odpověď
tom004

Podle mne na tom má nemalou zásluhu malá slovní zásoba,která je způsobena tím,že komunikace přechází z velké části na elektronickou podobu,SMS zprávy,e-maily,ap.Lidé nečtou,málo spolu mluví,jsou více uzavření.To všechno způsobuje,že mluvení ztrácí plynulost,dochází k přeřeknutí,mozku trvá déle než „najde“ potřebné slovo pro danou situaci.

Další odpovědi
mosoj

Někdo také rychleji mluví než myslí.
Po poslední koupi dvou knih minulý týden, jsem změnil názor na čtení. Číst se nedá ,každá kniha stála téměř 300 Kč !!!Obyčejná kniha, žádná reprezentace.
Ale tyto jsem chtěl, tak jsem ty peníze obětoval.

zrzounka

Myslí na něco jiného.. (Teda alespoň mě se to stává.)