Zlatý

Čím to, že se běžcům lepěj sliny k sobě?

Doplňuji:
zjentek: jasně, když běžíš, jseš udejchanej, a chceš si odplivnout, tak to pořádně nejde, protože ty sliny uplně změněj konzistenci, lepěj se a natahujou se do nekonečný dýlky a vysej ti od huby až na zem...

v pondělí jsem se byl ráno proběhnout a měl bys vidět moji bundu, jak byla poblemcaná

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já našla, že běžci víc sliní a potřebují často plivat.. Neupravuji překlad. .

Při spuštění venku v chladnějších teplotách, musí být vaše nos zahřát a zvlhčovat vzduch, který dýcháme, než se dostane do plic. Tato akce produkuje hlen v nose a hrdle, a hlen se chová jako zvlhčovače k ​​podmínkou vzduch před tím, než dosáhne své plíce. Nahromadění slin a hlenu způsobí, že budete plivat častěji.
Tvorba slin se zvyšuje, pokud závodníci začít pracovat jejich plíce a kardiovaskulární systém. Jak tělo zahřeje, bude produkovat více slin. To postihuje lidi různě a může ovlivnit novější běžců více než výjimečně zdatné běžce. Tříkolové, kteří kouří, nebo kteří v nedávné době přestat kouřit bude vyrábět více hlenu, protože jejich plíce pracovat čistit se.

Více v odkazu

http://translate.google.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

..lepěj sliny k sobě? V jakém to má být skupenství?
Doplňuji:
no sliny mění strukturu především vlivem hormonů, tak jestli to není ten důvod. Ale s tou bundou, jak pak vypadá, to fakt neporadím, tam to bude o něčem jiném .)

V životě jsem neběhala tolik, abych z toho slintala!

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

já viděla víc slintat psa a to navíc u vody brr..
http://blog.sme.sk/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.