bolak

Čím to, že se běžcům lepěj sliny k sobě?

Doplňuji:
zjentek: jasně, když běžíš, jseš udejchanej, a chceš si odplivnout, tak to pořádně nejde, protože ty sliny uplně změněj konzistenci, lepěj se a natahujou se do nekonečný dýlky a vysej ti od huby až na zem…

v pondělí jsem se byl ráno proběhnout a měl bys vidět moji bundu, jak byla poblemcaná

Nejlepší odpověď
annas

Já našla, že běžci víc sliní a potřebují často plivat.. Neupravuji překlad. .

Při spuštění venku v chladnějších teplotách, musí být vaše nos zahřát a zvlhčovat vzduch, který dýcháme, než se dostane do plic. Tato akce produkuje hlen v nose a hrdle, a hlen se chová jako zvlhčovače k ​​podmínkou vzduch před tím, než dosáhne své plíce. Nahromadění slin a hlenu způsobí, že budete plivat častěji.
Tvorba slin se zvyšuje, pokud závodníci začít pracovat jejich plíce a kardiovaskulární systém. Jak tělo zahřeje, bude produkovat více slin. To postihuje lidi různě a může ovlivnit novější běžců více než výjimečně zdatné běžce. Tříkolové, kteří kouří, nebo kteří v nedávné době přestat kouřit bude vyrábět více hlenu, protože jejich plíce pracovat čistit se.

Více v odkazu

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.livestrong.com/ex­cessive-saliva/&prev=/se­arch%3Fq%3Dwhy­%2Bsalivating%2Bfor%2Brun­ners%26hl%3Dcs%­26client%3Dfi­refox-a%26hs%3D73h%­26rls%3Dorg.mo­zilla:cs:offi­cial%26channel%3Drcs&sa­=X&ei=D1JMUfLHF8fJswbthYC­gCQ&ved=0CEYQ7gE­wAg

Další odpovědi
zjentek

..lepěj sliny k sobě? V jakém to má být skupenství?
Doplňuji:
no sliny mění strukturu především vlivem hormonů, tak jestli to není ten důvod. Ale s tou bundou, jak pak vypadá, to fakt neporadím, tam to bude o něčem jiném .)

anonym

V životě jsem neběhala tolik, abych z toho slintala!

briketka10

já viděla víc slintat psa a to navíc u vody brr..
http://blog.sme­.sk/blog/21520/291167/89­52.jpg