Avatar uživatele
pizlicka

cim to,ze rano nachazim rybicky v akvariu mrtve???

je to tim,ze jsou v noci zcela ve tme???mam je v praci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nejspíše nevhodné pH vody vůči druhu rybiček, nebo málo kyslíku ve vodě či nevhodná teplota vody. Nebo všechno dohromady.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Málo informací.
Pokud jsou současně zaplísněné, bude potřeba zcela vyčistit a znovu osadit i obsadit nádobu novými rostlinami i rybkami, nádfobu vydesinfikovat.
Pokud na mrtvých rybkách nic nenormálního nevidíš, může se jednat o
nedostatek kyslíku, nevhodnou teplotu či složení vody atd.
Doplňuji:
Tmou (osvětlením) to není, v přírodě je přece v noci taky tma ))

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

a krmíte je? :D

a jaké rybičky máte? já měla paví očka. obyčejné obdélníkové akvárko, žádná filtrace, žádné světlo, nic a v pohodě se množili a žili, samozřejmě umírali sem tam, ale že by až takhle každou noc, to ne.

možná špatná voda – pH. není tam plíseň? krmivo je sežrané? měníte vodu dostatečně často? já měla ve zvyku vždy když jsem šla kolem akvárka několikrát nabrat vodu do pohárku a zase vylít zpátky aby se okysličila. pokud kupujete nové rybičky, necháte je, aby se teplota vody v pytlíku s rybičkama a vody v akvárku vyrovnala? zabít je může i šok… snad vám něco z toho pomůže :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Asi jim něco chybí.
V noci jim tma nevadí. Nikde není jen světlo.Většinou pocházejí z rovnodenních oblastí.
Zjisti, co jim chybí. Vzduchování, filtrace, …
Jaká je voda? Čistá? Mají dostatek vzduchu? Neplavou rybky třeba přes den u dna nebo necukají sebou?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pecudka

asi to jsou sebevrazi 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zřejmě nemají žádné vzduchování

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek