čím to že bolí nohy?

v noci se mi zdál sen že běhám,a dnes mě neuvěřitelně bolí nohy,jako bych skutečně v noci běhala,je možné že když cítíte ve spaní bolest nohou tak se můžou zdát sny že běžíte?

Nejlepší odpověď
VampGirl

Myslím, že to možné je. Mně osobně se několikrát stalo, že se mi zdálo, že někam padám a ráno jsem se probudila na zemi, vedle postele. 😁

Další odpovědi
panenka

Kdyby jsi byla malá tak bych ti napsala že bolesti nohou máš proto že rosteš .V dospělosti bolesti nohou může mít více příčin pokud by tě nohy bolely i během dne doporučuji ti ihned navštívit lékaře.Taky mě bolely nohy koupila jsem si v lékarně rozpustný vápník a každý den ho piji a je po bolesti

Michal Kole

Není to tím, že se vám zdá o běhu a nohama „kopete“ a tím se unavíte a proto ráno bolí?

venkovan

A střevíce nejsou prošoupané? V některých lidových vypravování se říká o dcerách které tajně v noci chodily tancovat až jim to tatím překazil tím, že na ně nasadil soukromé detektivy.

Miroslavst

A stoprocentně to byl jen sen?
(somnambulismus) je spánková porucha, při níž postižený během spánku vstane z postele a prochází se. Někdy může vykonávat i poměrně složité činnosti, například odeslat SMS zprávu. Náměsíční se nemají budit, ale mají být odvedeni zpět do postele. K náměsíčnosti zpravidla dochází během NREM spánku.

vecernice

A co když si opravdu běhala.Mě se to totiž kdysi stalo taky a fakt jsem se ve spánku pěkně proběhla.Ráno jsem měla normálně namožený svaly a to bude asi i tvůj případ.

anonym

Panenko,malá už nejsem,jedině že bych se už stářím smrskávala