čím to že bolí nohy?

v noci se mi zdál sen že běhám,a dnes mě neuvěřitelně bolí nohy,jako bych skutečně v noci běhala,je možné že když cítíte ve spaní bolest nohou tak se můžou zdát sny že běžíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Myslím, že to možné je. Mně osobně se několikrát stalo, že se mi zdálo, že někam padám a ráno jsem se probudila na zemi, vedle postele. :-D

Další odpovědi:

Zlatý

Kdyby jsi byla malá tak bych ti napsala že bolesti nohou máš proto že rosteš .V dospělosti bolesti nohou může mít více příčin pokud by tě nohy bolely i během dne doporučuji ti ihned navštívit lékaře.Taky mě bolely nohy koupila jsem si v lékarně rozpustný vápník a každý den ho piji a je po bolesti

Zlatý

Není to tím, že se vám zdá o běhu a nohama "kopete" a tím se unavíte a proto ráno bolí?

Zlatý

A střevíce nejsou prošoupané? V některých lidových vypravování se říká o dcerách které tajně v noci chodily tancovat až jim to tatím překazil tím, že na ně nasadil soukromé detektivy.

Zlatý

A stoprocentně to byl jen sen?
(somnambulismus) je spánková porucha, při níž postižený během spánku vstane z postele a prochází se. Někdy může vykonávat i poměrně složité činnosti, například odeslat SMS zprávu. Náměsíční se nemají budit, ale mají být odvedeni zpět do postele. K náměsíčnosti zpravidla dochází během NREM spánku.

Bronzový

A co když si opravdu běhala.Mě se to totiž kdysi stalo taky a fakt jsem se ve spánku pěkně proběhla.Ráno jsem měla normálně namožený svaly a to bude asi i tvůj případ.

Diskuze k otázce

anonym

Panenko,malá už nejsem,jedině že bych se už stářím smrskávala

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.