kikinka2210

Čím to může být, že mě hrozně bolí v podbřišku?

čím může být že mě hrozně bolí v podbřišku??Na wc nepotřebeuji chodím pravidelně čím to jen je?
Doplňuji:
je mi 12 let jím zdravě všechno v pohodě docela dost piju bolí to náhle jsou to jakoby křeče

Nejlepší odpověď
Terryle

Jéjda, to je těžký – skoro nic jsi neřekla, nevíme, kolik ti je a jakej život vedeš :o) a my tu nejsme doktoři…
Napadá mě cokoli od náhlý a nic neznamenající křeče (co nemusí nic znamenat a může brzo odeznít a už se nevrátit) nebo podrážděnýho žaludku přes blížící se měsíčky, až po slepák, těhotenství a jeho různý komplikace. Musíš se zamyslet sama, cos v poslední době dělala:
nemáš nějaké starosti?
nepřecpala ses?
nejedlas něco divnýho?
nečekáš měsíčky?
neměla jsi v poslední době sex?
je ti i jinak špatně?
jak dlouho to trvá?

Každá odpověď ano/ne vede někam jinam, ale to si musíš už říct sama. Zásadní asi je, jak dlouho to trvá a jestli ti je ještě něco jiného. Pokud to je delší dobu, poradila bych se s rodiči – aby případně věděli, co s Tebou je, kdyby se ti udělalo hůř, a mohli aspoň zavolat pomoc.
Doplňuji:
Určitě to říct rodičům, a kdyby to nepřestávalo nebo se to horšilo, asi radši zajít k doktorovi. Je to asi lepší, než něco podcenit…

on je rozdíl, jestli tě bolí noha nebo břicho – je tam spousta citlivejch orgánů, který se budou hodit, až budeš třeba chtít mít děti. A než si třeba přivodit nějaký zánět nebo komplikace, je asi lepší pro jistotu k tomu doktorovi zajít…

Další odpovědi
kropitko

Pokud Tě to bolí hodně, tak se svěř rodičům a zajděte k lékaři.

mojitek

Jejda,tak asi vítej mezi ženami 😉
Radsi si ale zajdi k MUDr,tam ti řeknou krapet víc než my tady od kompíku

anonym

Nejsem,to dá rozum, budoucí primátor Prahy,ale třeba ti to něco napoví.

Zdroj: http://www.lekari-online.cz/gyne­kologie-a-porodnictvi/in­dikace/bolest-v-podbrisku

hanka R+

nebudeš mit menstruaci ? :)

janek66

Jestli je to v podbříšku a ne na pravé straně,nemáš problém se stolicí(zácpou),tak je to určitě start tvých ženských orgánů a budeš už „opravdová žena“.