Avatar uživatele
kikinka2210

Čím to může být, že mě hrozně bolí v podbřišku?

čím může být že mě hrozně bolí v podbřišku??Na wc nepotřebeuji chodím pravidelně čím to jen je?
Doplňuji:
je mi 12 let jím zdravě všechno v pohodě docela dost piju bolí to náhle jsou to jakoby křeče

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4902 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Jéjda, to je těžký – skoro nic jsi neřekla, nevíme, kolik ti je a jakej život vedeš :o) a my tu nejsme doktoři…
Napadá mě cokoli od náhlý a nic neznamenající křeče (co nemusí nic znamenat a může brzo odeznít a už se nevrátit) nebo podrážděnýho žaludku přes blížící se měsíčky, až po slepák, těhotenství a jeho různý komplikace. Musíš se zamyslet sama, cos v poslední době dělala:
nemáš nějaké starosti?
nepřecpala ses?
nejedlas něco divnýho?
nečekáš měsíčky?
neměla jsi v poslední době sex?
je ti i jinak špatně?
jak dlouho to trvá?

Každá odpověď ano/ne vede někam jinam, ale to si musíš už říct sama. Zásadní asi je, jak dlouho to trvá a jestli ti je ještě něco jiného. Pokud to je delší dobu, poradila bych se s rodiči – aby případně věděli, co s Tebou je, kdyby se ti udělalo hůř, a mohli aspoň zavolat pomoc.
Doplňuji:
Určitě to říct rodičům, a kdyby to nepřestávalo nebo se to horšilo, asi radši zajít k doktorovi. Je to asi lepší, než něco podcenit…

on je rozdíl, jestli tě bolí noha nebo břicho – je tam spousta citlivejch orgánů, který se budou hodit, až budeš třeba chtít mít děti. A než si třeba přivodit nějaký zánět nebo komplikace, je asi lepší pro jistotu k tomu doktorovi zajít…

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Pokud Tě to bolí hodně, tak se svěř rodičům a zajděte k lékaři.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Jejda,tak asi vítej mezi ženami 😉
Radsi si ale zajdi k MUDr,tam ti řeknou krapet víc než my tady od kompíku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejsem,to dá rozum, budoucí primátor Prahy,ale třeba ti to něco napoví.

Zdroj: http://www.lekari-online.cz/gyne­kologie-a-porodnictvi/in­dikace/bolest-v-podbrisku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanka R+

nebudeš mit menstruaci ? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Jestli je to v podbříšku a ne na pravé straně,nemáš problém se stolicí(zácpou),tak je to určitě start tvých ženských orgánů a budeš už „opravdová žena“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek