Mravenec

Čím to může být, že když někomu napíšu, přijde mu ta zpráva 2× a více ? (Zde na odpovedi.cz)

Klikám mysím vždy jednou.

Nejlepší odpověď
annas

Mám jiné zkušenosti. V minulosti jsem se na to ptala.

Když zavedli admini ltuto službu, několikeré odesílání se dělo pravidelně, ale jen v některém prohlížeči. Dlouho byl klid, ale v poslední době se opět objevuje.

Někdy je problém v tom, že se odeslání zprávy dlouho načítá, jste netrpělivý a kliknete znova, zpráva se odešle. Tehdy to nebylo dvojklikem. .

Zkuste si pročíst reakce. na můj dotaz.
ww.odpovedi.cz/o­tazky/pouziva­te-pri-odesilani-zprav-vnitrni-postu-nestava-se-vam-ze-zpravy-odchazeji-ci-prichazeji-dvakrat-ve-stejnem-case

Další odpovědi
ivzez

Myslím, že to bude rychlým dvojklikem,
kdy si člověk neuvědomí, že kliknul dvakrát.

Ale v systému by to mělo být ošetřeno,
protože se tostává poměrně často.

Doporučuji zeptat se admina
[ e-mail: info@odpovedi.cz ]

anonym

Stačí kliknout jen jednou při odeslání,chyba jinak nevím kde je.
Zkus se zeptat Quentose nebo admina.

zjentek

tak to vypadá, že konkrétně v mém případě řešíš zasílání zpráv trojklikem, kdy si podle teorie kolegů, jako je Jugar, asi ani neuvědomuješ, že jsi zmáčkl 3×. Něco podobnýho má 1známej, když se dlouho nenapije- prsty mu pak lítaj jak Morseovi a on si to neuvědomuje, cítí se fajn.
A teď vážně, ale laicky jo- jestli máš pomalý připojení, jako třeba já, a máš rychlejší prsty, než se stíhaj odesílat ty data, tak je to taky tím ;)