Avatar uživatele
Mravenec

Čím to může být, že když někomu napíšu, přijde mu ta zpráva 2× a více ? (Zde na odpovedi.cz)

Klikám mysím vždy jednou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym, alvin před 3105 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mám jiné zkušenosti. V minulosti jsem se na to ptala.

Když zavedli admini ltuto službu, několikeré odesílání se dělo pravidelně, ale jen v některém prohlížeči. Dlouho byl klid, ale v poslední době se opět objevuje.

Někdy je problém v tom, že se odeslání zprávy dlouho načítá, jste netrpělivý a kliknete znova, zpráva se odešle. Tehdy to nebylo dvojklikem. .

Zkuste si pročíst reakce. na můj dotaz.
ww.odpovedi.cz/o­tazky/pouziva­te-pri-odesilani-zprav-vnitrni-postu-nestava-se-vam-ze-zpravy-odchazeji-ci-prichazeji-dvakrat-ve-stejnem-case

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Myslím, že to bude rychlým dvojklikem,
kdy si člověk neuvědomí, že kliknul dvakrát.

Ale v systému by to mělo být ošetřeno,
protože se tostává poměrně často.

Doporučuji zeptat se admina
[ e-mail: info@odpovedi.cz ]

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Stačí kliknout jen jednou při odeslání,chyba jinak nevím kde je.
Zkus se zeptat Quentose nebo admina.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

tak to vypadá, že konkrétně v mém případě řešíš zasílání zpráv trojklikem, kdy si podle teorie kolegů, jako je Jugar, asi ani neuvědomuješ, že jsi zmáčkl 3×. Něco podobnýho má 1známej, když se dlouho nenapije- prsty mu pak lítaj jak Morseovi a on si to neuvědomuje, cítí se fajn.
A teď vážně, ale laicky jo- jestli máš pomalý připojení, jako třeba já, a máš rychlejší prsty, než se stíhaj odesílat ty data, tak je to taky tím ;)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek