mosoj

Čím to ještě doplnit?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/389520-za-urazku-policisty-nebo-urednika-bude-pokuta-10-tisic-rozhodli-poslanci.html

Uranové doly již tady byly a navíc jsou zavřeny, věznice jsou přecpané.
Jinak se ale učí dobře. To všechno již znám.

A co bude za urážku obyčejného občana ?

Odpovědi
Mirdas

Snad jen tím že převlečení estébáci si tímto zajišťují opět nedotknutelnost!
Rozumím tomu tak, zda v budoucnu pravdivě cosi vyřknu například o „službách“ soudruha Ransdorfa budu pokutován?

anonym

Lidé se množí ukrutnou rychlostí až „bezhlavě“, tak nezbývá, než aby se systém více toleroval a při tom ubíral směrem, který mu zbývá a to tady ještě"nikdo není", co mají říkat v Číně, Japonsku nebo Američani, to je předpeklí – peklo ještě teprve nastane.