Čím to je, že starším pánům tak rostou chloupky z uší?

Někdy je to opravdu mňamka.
U ženských – těm zase – někdy – vyrážejí babojagovské chloupky na bradičkách.
Taky dobrý.
Proč?

Nejlepší odpověď
annas

U mužů jsou chlupy v uších považovány za normální jev. V období puberty jim rostou chlupy v podpaždí a v oblasti genitálií, navíc i na tváři (vousy).Později také zesílí a zmohutní chloupky v uších. (U žen jen výjímečně a pouze v pokročilém věku).

U žen jde o hormonální poruchu – chloupky rostou i u mladých žen. Hormonální poruchy vyžadují důkladné vyšetření, protože dokáží u žen způsobit ochlupení mužského typu, tedy na bradě, tvářích, horním rtu, hrudníku, na břiše i prsních bradavkách.

Podle různých zdrojů.

Další odpovědi
Miroslavst

Důvod nevím, ale tenhle je má nejdelší:
http://obrazky­.rajsmichu.cz/41/nej­delsi_chlupy_v_u­sich.jpg

Fun1k

U žen k tomu dochází vlivem ztráty hormonu estrogenu, takže to způsobí, že „zechlapští“ a následně „zechlupatí“.