Avatar uživatele
iceT

Čím to je,že se děcka bojí domů donést vysvědčení

a radši se rozhodnou vzít si život?
Známky se přece dají napravit,ale život se nikomu nevrátí…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, dědapetr, anonym před 4682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

To není strach ze známek,ale strach z rodičů jejich reakce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já jsem sice neměl problém s vysvědčením mých dětí,ale neuznávám reakci rodičů na nezdar dětí.Oni,rodiče by si měli uvědomit,že mají obrovskou zásluhu na tom,aby se jejich děti učili podle svých představ.Věnovat se ji po celý školní rok a nejenom o dni,kdy se dává vysvědčení.Na to už je pozdě reagovat! A jak říkám,příští rok bude lepší!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že rodiče se během roku moc o prospěch dětí nezajímají /samozřejmě není to u všech stejné/ a pak ke konci roku jen řeknou jestli budeš mít špatné známky tak nechoď raděj domů . Pak se rodiče diví, že to některé děti opravdu udělají nebo ještě horší …vezmou si život. je to hrozné.

Ale vím, že jsem to kolikrát taky zaslechla když jsem chodila do školy, ale bylo to spíš jen na oko. Protože doma se zajímali o můj prospěch celý rok atak se vědělo co čekat na vysvědčení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nic mimořádného – je to o vztahu rodičů ke svým dětem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Já bych řekla že je to výchovou,rodiče nemají čas na výchovu příjde konec školního roku a už to začne maraton,celej rok je nezajíma co to dítě dělá a pak začnou vyhrožovat je to strach,ponížení,nic jiného v tom není,to dítě musí mít jistotu nic jiného.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek