annas

Čím to je, že mužům stačí na dovolenou malý kufr? Ženy, využijete na dovolené všechno oblečení, které si berete s sebou?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak já to řeknu podle sebe…beru si stále míň věcí a zjišťuji, že je stejně všechny neupotřebím, mám pocit, že za nějaký rok pojedu jen s příruční kabelou/ musím se to ale naučit.....vézt opavdu jen nezbytné věci/už aby to bylo. Jak bude pak vše jednodušší.

Další odpovědi
tom004

Dobré poledne.Ten kufřík,potřebuji na knihy,které s sebou mít musím.Jinak mi bohatě postačí igelitka. :))

anonym

To je jednoduché, muži jsou v očích žen ignoranti a čuníci, kterým stačí 1 tričko na pláž, na večer a někdy i na spaní, kdežto ženy si i na opuštěný ostrov musí vzít 4 varianty večerních šatů vč. bot a doplňků, protože co kdyby..?

Toruk

To je pravda, že nám stačí malý kufr. Jednou jsem jel na několikadenní dovolenou jen s agentským kufříkem- to je ten, co se do něj vejde pár áčtyřek a tužek 🙂

led

Nikdy nevieme dopredu, čo budeme potrebovať.
Čo keď nás na dovolenke, kdesi vo Švédsku, pozvú na recepciu u kráľa Madagaskaru Mórica Beňovského? A my, na potvoru, nemáme so sebou večernú róbu. Neverím tomu, ale človek nikdy nevie.
A okrem toho, ako by potom manžel predvádzal svoju silu? Niesol by len malý kufrík? veď by mu to mohlo ublížiť.
🙂

anonym

Nikdy nevezu jen to,co potřebuji,ale TO,co bych mohla potřebovat,manžel je ze mě vždycky na švestku.

venkovan

Že by moudrostí mužů?
A pánové co jezdíte prakticky na lehko, mám za to, že není od věci si vzít nějakou tu ponožku a trencle sebou (nebo na místě koupit) + rejžák na zuby. I když to se vejde i do té slabounké schránky na A4 a pár tužek.

dudu

Pikantní je, že se takto dotazuje zrovna žena! Před časem jsme cestovali na dovču kamsi do Španěl a vezli sebou tři loďáky. Dámy si kromě množství hadříků též prosadily, že povezeme také napařovací žehličku. I stalo se, avšak až na místě jsme zjistili, že doma zůstala specielní šňůra bez které byl celý ten krám k nepoužití. Svoji reakci raději nebudu popisovat…

Katusa

Protože žena má ve svém kufru i mnoho věcí, které by mohla potřebovat nejen ona, ale například i její muž, kamarádka, děti…

johana 56

Beru vždy jen to nejnutnější,odpadá tím ranní přemýšlení,co na sebe.