Zlatý

Čím to je, že mužům stačí na dovolenou malý kufr? Ženy, využijete na dovolené všechno oblečení, které si berete s sebou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak já to řeknu podle sebe....beru si stále míň věcí a zjišťuji, že je stejně všechny neupotřebím, mám pocit, že za nějaký rok pojedu jen s příruční kabelou/ musím se to ale naučit.....vézt opavdu jen nezbytné věci/už aby to bylo. Jak bude pak vše jednodušší.

Další odpovědi:

Zlatý

Dobré poledne.Ten kufřík,potřebuji na knihy,které s sebou mít musím.Jinak mi bohatě postačí igelitka. :))

To je jednoduché, muži jsou v očích žen ignoranti a čuníci, kterým stačí 1 tričko na pláž, na večer a někdy i na spaní, kdežto ženy si i na opuštěný ostrov musí vzít 4 varianty večerních šatů vč. bot a doplňků, protože co kdyby..?

Bronzový

To je pravda, že nám stačí malý kufr. Jednou jsem jel na několikadenní dovolenou jen s agentským kufříkem- to je ten, co se do něj vejde pár áčtyřek a tužek :-)

Zlatý

Nikdy nevieme dopredu, čo budeme potrebovať.
Čo keď nás na dovolenke, kdesi vo Švédsku, pozvú na recepciu u kráľa Madagaskaru Mórica Beňovského? A my, na potvoru, nemáme so sebou večernú róbu. Neverím tomu, ale človek nikdy nevie.
A okrem toho, ako by potom manžel predvádzal svoju silu? Niesol by len malý kufrík? veď by mu to mohlo ublížiť.
:-)

Nikdy nevezu jen to,co potřebuji,ale TO,co bych mohla potřebovat,manžel je ze mě vždycky na švestku.

Zlatý

Že by moudrostí mužů?
A pánové co jezdíte prakticky na lehko, mám za to, že není od věci si vzít nějakou tu ponožku a trencle sebou (nebo na místě koupit) + rejžák na zuby. I když to se vejde i do té slabounké schránky na A4 a pár tužek.

Zlatý

Pikantní je, že se takto dotazuje zrovna žena! Před časem jsme cestovali na dovču kamsi do Španěl a vezli sebou tři loďáky. Dámy si kromě množství hadříků též prosadily, že povezeme také napařovací žehličku. I stalo se, avšak až na místě jsme zjistili, že doma zůstala specielní šňůra bez které byl celý ten krám k nepoužití. Svoji reakci raději nebudu popisovat....

Bronzový

Protože žena má ve svém kufru i mnoho věcí, které by mohla potřebovat nejen ona, ale například i její muž, kamarádka, děti....

Stříbrný

Beru vždy jen to nejnutnější,odpadá tím ranní přemýšlení,co na sebe.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.