Avatar uživatele
annas

Čím to je, že mužům stačí na dovolenou malý kufr? Ženy, využijete na dovolené všechno oblečení, které si berete s sebou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu, vagra, Andělé, johana 56, hanulka11, anonym, anonym před 4637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Tak já to řeknu podle sebe…beru si stále míň věcí a zjišťuji, že je stejně všechny neupotřebím, mám pocit, že za nějaký rok pojedu jen s příruční kabelou/ musím se to ale naučit.....vézt opavdu jen nezbytné věci/už aby to bylo. Jak bude pak vše jednodušší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dobré poledne.Ten kufřík,potřebuji na knihy,které s sebou mít musím.Jinak mi bohatě postačí igelitka. :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To je jednoduché, muži jsou v očích žen ignoranti a čuníci, kterým stačí 1 tričko na pláž, na večer a někdy i na spaní, kdežto ženy si i na opuštěný ostrov musí vzít 4 varianty večerních šatů vč. bot a doplňků, protože co kdyby..?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

To je pravda, že nám stačí malý kufr. Jednou jsem jel na několikadenní dovolenou jen s agentským kufříkem- to je ten, co se do něj vejde pár áčtyřek a tužek 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nikdy nevieme dopredu, čo budeme potrebovať.
Čo keď nás na dovolenke, kdesi vo Švédsku, pozvú na recepciu u kráľa Madagaskaru Mórica Beňovského? A my, na potvoru, nemáme so sebou večernú róbu. Neverím tomu, ale človek nikdy nevie.
A okrem toho, ako by potom manžel predvádzal svoju silu? Niesol by len malý kufrík? veď by mu to mohlo ublížiť.
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy nevezu jen to,co potřebuji,ale TO,co bych mohla potřebovat,manžel je ze mě vždycky na švestku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Že by moudrostí mužů?
A pánové co jezdíte prakticky na lehko, mám za to, že není od věci si vzít nějakou tu ponožku a trencle sebou (nebo na místě koupit) + rejžák na zuby. I když to se vejde i do té slabounké schránky na A4 a pár tužek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Pikantní je, že se takto dotazuje zrovna žena! Před časem jsme cestovali na dovču kamsi do Španěl a vezli sebou tři loďáky. Dámy si kromě množství hadříků též prosadily, že povezeme také napařovací žehličku. I stalo se, avšak až na místě jsme zjistili, že doma zůstala specielní šňůra bez které byl celý ten krám k nepoužití. Svoji reakci raději nebudu popisovat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Protože žena má ve svém kufru i mnoho věcí, které by mohla potřebovat nejen ona, ale například i její muž, kamarádka, děti…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Beru vždy jen to nejnutnější,odpadá tím ranní přemýšlení,co na sebe.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek