Avatar uživatele
jirka F

čím to je že mi je po ránu strašná zima ?

vždycky když třeba vstávám ve 4:55 do školy tak jenom vylezu z postele a začne my být strašná zima klepu se mám zimnici až drkotám zuby. ale když vstávám o výkendu třeba v 9:00 tak my zima vůbec není ani se neklepu ani nedrkotám zuby. čím to teda je ?
Doplňuji:
chodím spát 20:15–20:30

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? pizlicka, anonym před 3274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

V oněch 4:55 máš organismus nastavený na odpočinek – tedy na velmi nízký výkon, který nestačí ani k pokrytí tepelných ztrát (když vylezeš z postele), navíc můžeš mít problém s nízkou hladinou glukozy.
„Drkotání“ se snadno zbavíš krátkou (rychlou, švihovou) rozcvičkou, kterou se tělo ´nastartuje´.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pizlicka

psychika,ktera se projevuje tělesnými pocity.ma nervy na pochodu,ze mas jít do školy.to vysvětluje,proc to o víkendu tak nemáš.ještě zkus chodit večer dříve spát,muze to byt i z nevyspání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Šidlo

viete jirka, ten problém má viac rovín:

  1. je mýtus, že len mladé a chudé ženy majú nízky krvný tlak.
  2. koľko meriate a vážite? máte aspoň normálnu telesnú váhu? ste veľmi drobný alebo veľmi vysoký?
  3. koľko cez týždeň spíte? večeriate 2–3 hodiny pred spaním alebo skôr? nebývate ráno okrem zimy aj hladný?
  4. kedy idete spať? pred polnocou či po? skúšali ste vstávať o 4:45 alebo 5.00? ak sa človek, aj zdravý, zobudí v istej fáze spánku, dostane z toho menší šok.....z toho môže byť tá zima

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

  1. 172 cm a 72 kg- střední
  2. 9 h věčeřím 3 hodiny před spaním,ne jsem normálně teplý z postele
  3. ne chodím spát 20:20– 20: 30 v noci se nebudím,

před 3274 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek