Bezradná

Čím to je, že máslo od Tatry stojí skoro 50Kč?

Nejlepší odpověď
marci1

Od r. 2014 podražilo asi o 9 Kč, jedná se o kvalitní máslo s 85 % mléčného tuku.

Další odpovědi
Stingo

Asi je strašně moc kvalitní.

ptáč

V akci v Globusu stojí 32,– Takže jak kde.

ivzez

Kvalitní výrobek,
odpovídající cena.

A máte to i s výhledem do budoucna
(viz Marci1)…

leporela22

Sám jsem byl v tatra mléko na brigádě a zdražujou asi proto že mají velký příjem mléka ale proč přesně to nevím. Ale deně tam přivezou 500 000 litrů mléka a tet ještě víc začína tam tvarohárna tak přes 500 000 litru a ještě taky třeba inflace?

lota

Asi si to i za tu cenu lidi kupují…