lejla37

Čím to je, že má kámoška bílý jazyk?

Není to nějaká nemoc?

Nejlepší odpověď
baghira

Může to být příznak nemoci, ale může to být i příznak nedostatečné hygieny.

Zdroj: http://prizna­ky.vitalion.cz/bi­ly-povlak-na-jazyku/

Další odpovědi
kiticka951

Bílý povlak na jazyku je vždycky,když má člověk nějakou nemoc. Moje mamka třebas ho vždycky odstraňuje lžičkou,prý to pomáhá pro rychlejší uzdravení… No a nebo něco snědla a ty mikročástice se jí tam nalepily :D Já teda osobně si při každým čistění zubů přejedu i jazyk..

Evasky

Může mít angínu nebo něco v krku.Radši ať se poradí s lékařem.Pokud má bílý jazyk pouze ráno,tak to má každý,protože jsme nic večer nejedli a tak to prostě je.