Čím to je, že Chomutovsko má nyní nejméně pracovních míst? Vždy tomu tam tak bylo?

Zrovna jsem to zaslechl v TV, když jsem šel podívat do ledničky. Nestihl jsem však zaznamenat to číslo.
Třeba jste to někdo viděl.

Odpovědi
tforro

Funguje tam dost technologicky založených firem, ale ti nabírají jen odborníky. Kdo mohl, tak odtamtud utekl do Německa. Je to pár kilometrů. Jinak fabriky jsou rozkradený a zavřený.
Tak abych to zjednodušil, není důvod vytvářet tam pracovní místa, protože kdo něco uměl už je pryč, kdo chtěl trochu žít, je taky pryč. Kdo se obával o své bezpečí, je taky pryč. V celém ústeckém kraji je ranec ci… (nepřizpůsobivých občanů). Kdo by chtěl bydlet třeba v Klášterci? Byt 3+1 klidně 50,70tis.