Agneta

Čím to je, že 95 % filmů je produkováno z mužského pohledu?

Tušíte, jaké filmy mám na mysli? (krimi, akční…)

Nejlepší odpověď
Drap

Proto, že se lépe prodávají.

Další odpovědi
led

To bude asi tým, že 95% filmov produkujú a režírujú muži. A ako vieme, sú to večne deti, čo sa hrajú na vojakov, policajtov a zločincov…

Muffz

Krimi, akcni… podivej se, kolik je v armade muzu a kolik zen, kolik policistu je muzu, kolik zen, kolik zlocincu a vrahu je muzu, kolik zen. Vyplyva to ze zivota. Uz ted cpou do kriminalek zeny jen aby to tak nejak vyrovnali, ikdyz se tam mnohdy vubec nehodi.

zjentek

tvá statistika vychází z předpokladu, že žena je v jednomtahu, na nákupech a když ne tam, tak zrovna vaří a nebo něco uklízí, než utahaná padne na hubu a ty tam snad vidíš nějakej prostor na nedejbože romantickou videotéku? ;qqq

gecco

Holky produkují filmy Rosamunde Pilcher (etc)…
😉
Čím to, že se na to nedá koukat?
😉

Agneta

gecco > Rosamunde Pilcher – to je vyjímka, a spíš pro starší…:DDD

Agneta

zjentek >>> tak právě ta romantická videotéka – ta patří mezi těch 5% :DDDD

zjentek

pif, paf, seš mrtvá ..počítáš do dvaceti ;q