ki-qi

Čím to je?

Moje mamka, taťka,Děda babička teta strejda prostě všichni byli sportovci se školou jezdili na soutěže a vždy byli na prvních třech místech.Já jako malá sem chodila na ajrobik poté sem si tam zlomila ruku a tak sem chodit přestala od tý doby to jde semnou z kopce. Všichni řikali že měli vždycky 1 . Mě vychází 3 jak se mám stát stejně dobrá jako oni???
Doplňuji:
Cvičím každý den běhám skáču přes švihadlo kopu do míče ale nic:(
Asi nejsem sportovní typ. :((

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Člověk se má věnovat tomu co ho baví, v čem má pocit, že by vynikal prostě co ho vnitřně přitahuje ale rozhodně ne protože v tom vynikali jeho předkové. Já kdysi chodil do atletiky a až posléze jsem zjistil, že to bylo zbytečné a měl jsem se věnovat hudbě. A úplně nejhorší je když
Doplňuji:
když si rodiče usmyslí, že z jejich dítka bude to a to.

Další odpovědi
melanie

Jak se stát stejně dobrá ? Trénovat !

petra15

Kdyz nejsi sportovni typ, tak treba jiny---mozna umelecky, to se jeste nevi…v cem budes dobra…:)

Kelt

Každý člověk je vyjímečný. Můžeš mít v rodině mnoho sportovců a neuděláš kotrmelec. Jsi prostě jiná. Nesrovnávej se s nikým. A třeba se tvým příbuzným více věnovali, dnes na to není čas. Takže buď na to nemáš talent, nebo se ten talent u tebe nestačil rozvinout, protože se Ti málo věnoval, abys vynikla v tom sportu. Nezáleží co neumíš, ale co umíš.

edITTT

Člověk by měl dělat to co ho baví, pokud to není tvůj případ rozhodně zkus něco co tě bavit bude, úspěch pak přijde sám.

Pokud však chceš být dobrou sportovkyní musíš trénovat víc než ostatní…