Anuket

Čím to je? Nechce se mi foťák přes USB propojit s počítačem.

Hádala bych, že v kabelu ani foťáku chyba nebude. Nechce se mi propojit ani jeden z foťáků (každý má svůj USB kabel). Na foťáku se vždy ukáže „Chyba USB“ – ale nevím, co to znamená. Dokáže mi někdo pomoct? Fotky bych ráda do počítače dostala co nejdříve, spěchá to.
Díky za odpovědi.
Doplňuji:
USB jsem prozkoušela všechny, nejel žádný. Nakonec pomohl restart, díky. (připadám si jako idiot, ale snad pominete mou blbost s omluvou, že jsem opravdu BěžnýFrantaUži­vatel).

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste je zapojit do jiného USB portu nebo restartovat počítač.