Čím to je, když notebook heslo občas přijme a občas ne a jsem si jistá, že heslo je správné?

Koupila jsem si nový notebook s Windows 8 a po pár dnech mi přestal brát přihlašovací heslo ( občas ho vezme a občas ne) a jsem si jistá, že je správné. Co můžu dělat? Pokud ho půjdu reklamovat, uznají mi reklamaci? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nepřijmou - záruka se určitě nevztahuje na instalaci Win (ledaže by byl notes zakoupen včetně placené instalace OS).
Ale - že by systém " heslo občas přijal a občas ne" se mi jeví jako vysoce nepravděpodobné - dáváš pozor na CapsLock, NumLock apod.???
A - jen tak na okraj - v hesle nepoužívej diakritiku!!! - pokud heslo obsahuje ´háčky/čárky´, může být zdrojem problému právě toto...

Další odpovědi:

Bronzový

Prověř, že všechny klávesy správně fungují.

Zlatý

Prekontrolujte si klávesy na klávesnici, skúste napísať dlhší text, pozerajte len na klávesnicu a píšte. Potom pozrite, či sú tam všetky znaky, ktoré ste použili.
Občas sa stane, že pri štarte máte zapnutý NumLock, alebo CapsLock (svieti signálka) vypnite ich ak nepoužívate numerickú klávesnicu (NumLock on), alebo "VEĽKÉ PÍSMENÁ" (CapsLock on)

Pokročilý

můžeš mít zapnutý CapsLock, nebo anglickou klávesnici

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.