fanynek

čím to? Dálkové ovládání u DVD rec.funguje bez problémů až na jedno,DVD s DO pouze vypnu,zapnout musím na recordéru.

Odpovědi
Alesh

Netuším … jen spekuluji:
Nemůže to být tím, že přístroj je záměrně navržen tak, že nemá (a nebo má jen vypnutý) tzv. „stand by“ stav neboli pohotovostní režim? Pak by to takhle fungovalo, on by sice nic nežral, ale zapnout dálkáčem by to nešlo, páč by byl vypnutý i senzor, který ten dálkáč čte. Pokud tedy je stand by stav pouze vypnutý, pak někde v settings by to možná mohlo jít povolit. Ale jak říkám, celá je to jen domněnka. 😉

P.T.

Reklamovat/opravit. Může být jen např. vadný spoj v rekordéru. DO bude, myslím, v pořádku.