Čím to asi může být?

poslední dobou mám po každém jídle půl hodiny pak křeče v břiše
Doplňuji:
děkuji všem asi to bude tím že jídlo jím ve spěchu a až večer přes den jsem neměla čas,až ted mi dochází že se bolesti oběvují ve dnech kdy nic nestíhám tak děkuji,nechce se mi s každou bolístkou hned běžet k lékaři

Nejlepší odpověď
BEAES

Není to tím, že jíte po delší době a jste vyhladovělá? Také to může být stresem. Mělo by se každé dvě hodiny něco sníst, třeba cereální tyčinku, nebo ovoce + 3 větší jídla během dne.

Další odpovědi
Miroslavst

Záleží na tom, co jsi všechno snědla :D:D
Také to může být stresem, uspěchaností kdy se člověk během dne pořádně a v klidu nenají a potom do dohání.

Fred

To nezijete zrovna idealne, no ne? Jist ve spechu? Az vecer? Nemit pres den cas ani na jidlo??
Nechtelo by to nejakou zmenu? Jestli s tim sama nepohnete, zkuste si neco precist. Je spousta literatury, ktera se zabyva tim, jak ziskat cas, jak si vse organizovat. Existuji lide, kteri si uvedomili, ze vlastne neziji tak jak by chteli, ze se jim na jejich zivote neco nelibi a vse zmenili, delaji to, co delat chteji.
Nekdy ale clovek dela to, co delat chce, ale presto je casu malo. Ale da se s tim hybat, zvysovat efektivitu, hledat zpusoby, jak si vse elegantne zorganizovat a nejaky cas ziskat.
A i ve spechu se da najit klid. Nase telo spechat muze, ale nase mysl by mela zustat klidna. Pak se to nemuze projevit na zdravi.

hanulka11

Nebude to nervové, nemáte poslední dobou nějaké starosti ?
Doplňuji:
Člověk je navenek v pohodě ale žaludek neoklamete je to neřád

poa.li

Tělo není spokojeno s druhem potravy? Je obtížné ji zpracovat. Já jím velmi, velmi málo.

HOMER

Podle toho že je ti zle pouze po jídle soudím,že je to příliš rychlým hltáním,spojeným s nedostatečným rozkousáváním jídla a důvodem můžou být právě zmiňované dlouhé pauzy mezi jídly.

vecernice

Taky to může být málo žaludečních kyselin,které pomáhají při trávení a jelikož je jich málo,tak ty žaludeční stěny dřou o sebe a pak to bolí.Ještě musím dodat,že záleží na tom v kterých místech to bolí.

Mousinek

Já to přečetla jako křečky v břiše. (možná to spůsobujou ty křeče) :)