Michal Kole

Čím si úřednice na pracáku pomohla, když jsem byl kvůli ní hospitalizován za „Reakci na závažný stres“ ?

Logicky: Kdyby mi pomohla, tak by mi ten stres nenarostl do takové míry a bez papírů z blázince bych byl uplatnitelnější.

Když moje papíry z blázince přišli na pracák, tak mámě volal posudkový lékař z pracáku, že s tím co o mě napsali mě nikdo nevezme.

Nehraničilo to s trestným činem ublížení na zdraví z nedbalosti ?

Úřednice VĚDĚLA, že mám zdravotní problémy, ale NERESPEKTOVALA to. Měla v mých papírech zprávu od doktorky.

Mohla si zavolat do školy, kde jsem studovala KAŽDÝ by jí potvrdil, že stresovat se mě NEVYPLÁCÍ a že v KOLEKTIVU NEVYDRŽÍM.

To si mohla ověřit i v mateřských školkách, kam jsem chodil, už tam jsem měl s dětmi problémy.

Odpovědi
Rocker

Úřednici je to úplně jedno,jsi pro ni jen pořadové číslo,ne člověk.Je to tak na většině úřadů,proto tam nerad chodím.

bolak

Michale, do mateřskejch škol už radši nelez, ty sou jenom pro děti.

Robert_PM

Koleso, Tobě ty Dobřany budou slušet.