panenka

Čím si ozdobit chodbičku

Dobrý den dnes jsem si vymalovala chodbičku na zeleno a chtěla bych poradit co si dát na tu zed abych to neměla prázdné.Na jedné straně už mám botník se zrcadlem a věšákem ale vůbec mě nenapadá co dát na druhou poradíte mi děkuji.
Doplňuji:
Existujou na netu stránky kde bych se mohla inspirovat ?děkuji

Nejlepší odpověď
skorcovaz

Chodbičky bývají obvykle dost malé, takže se na zdi hodí nějaká variace ze zrkadel. Když tam už ale jedno máte, zkusila bych třeba závesné světlo originálního tvaru, k zelené se hodí třeba oranžová, nebo žlutá, nebo umělou kytku ve vysoké a nápadné vázičce..

Zdroj: http://www.ike­a.com/cz/cs/c­atalog/produc­ts/70179377

Další odpovědi
Jahoda

Také mám vymalovanou chodbu zeleně. Na jedné straně mám starožitnosti, strom vyrobený z tabáku, hnědou poličku a na druhé straně mám namalovaný strom – hnědou barvou. Nevěděla jsem, co tam dát, tak jsem si koupila barvu a jela jsem. Nevím proč, ale k zelenému pozadí mi nejvíce ladí hnědé věci…

BEAES

Také třeba obrázek vlastoručně vyrobený ubrouskovou metodou, popřípadě trs trávy-rákosu pouze zatočený a převázaný, jen tak bez vázy, třeba daný do rohu by byl pěkný, záleží, jak vlkou chodbu máte…

Zdroj: http://www.jak­setodela.cz/vi­deo/333/ubrou­skova-metoda

anonym

To chcete něco speciálního? Plakáty,obráz­ky,nějaká tapisérie,poličku s čímkoli,starou šavli,skalp bývalého nepřítele…možností je móóc.

Zdroj: http://interi­er.bydleni.cz/cla­nek/Predsin-8211-vstupni-brana-do-vaseho-domova

martina1

Já mám v zádveří na protější stěně botníku malou „stěnu slávy“.Prostě fotky dětí v kliprámech.První krok,když se narodily a když jsme si malého vezli domů.Vždycky mě při příchodu domů výtají děěti a kliprámy jsou moderní,hodí se ke všemu a nejsou nákladné.Můžete do nich dát různé obrázky dle vašeho vkusu.I velikostí je několik na výběr…

Petra B.

Taky teď řeším podobný problém. vymyslela sem si že si buď nakoupím samolepicí tapetu a nebo koupím nějakej speciální rámeček,kam vložím černobílé rodinné fotky 🙂

1popelka1

A hlavně nevíme, jaký má Panenka vkus, jaký má ráda styl..... Moderní věci, rustikální, dřevo, kov…